← Terug naar projecten

Interieurwrapping keukenblad en keukeneiland | Achterbroek

Keukenblad wrappen in Achterbroek

Voor dit project in Achterbroek hebben we het bestaande keukenblad en keukeneiland vernieuwd met interieurfolie in een warme houtlook. De nieuwe afwerking vormt een stijlvol contrast met de witte keukenkasten en geeft de volledige keuken meteen een warmere, eigentijdse uitstraling.

Houtlook interieurfolie met een strakke afwerking

De interieurfolie werd nauwkeurig aangebracht rond de kookplaat, spoelbak en randen van het werkblad. Ook de zichtbare zijkanten van het keukenblad en keukeneiland zijn zorgvuldig afgewerkt. Hierdoor oogt het geheel als een volledig nieuw werkblad en loopt de houtstructuur mooi door over de verschillende oppervlakken.

Een keuken vernieuwen zonder breekwerk

Een keukenblad wrappen is een slimme manier om een bestaande keuken een nieuwe uitstraling te geven zonder het werkblad of de volledige keuken te vervangen. Met interieurfolie kunnen onder meer keukenbladen, keukeneilanden, kastdeuren, tafels en andere meubels worden vernieuwd.

Interieurfolie is verkrijgbaar in uiteenlopende hout-, steen-, beton- en metaallooks. Zo kan de afwerking volledig worden afgestemd op de stijl van de keuken en het interieur.

Ook uw keuken laten wrappen?

Wilt u uw keukenblad, keukeneiland of meubels laten wrappen? Deco Art verzorgt interieurwrapping in Antwerpen en omgeving met aandacht voor detail en een strakke afwerking. Neem gerust contact met ons op voor advies en een vrijblijvende offerte.